biuroMbank.pngJeśli „urzędowa papierologia” stanowi dla Państwa źródło stresu lub przeszkodę w dążeniu do celu, zapraszamy!

Oferujemy profesjonalne wsparcie w każdej sprawie księgowo-rachunkowej w konkurencyjnych cenach. Wspieramy duże i małe przedsiębiorstwa z wielu sektorów gospodarki. Swoje doświadczenie możemy potwierdzić długoletnią współpracą z przedsiębiorstwami branży gastronomicznej, budowlanej, informatycznej, prawniczej, handlowej, produkcyjnej, non profit i innych.

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i stanowić stałe wsparcie dla Państwa działalności gospodarczej. Z pełną odpowiedzialnością przyjmiemy na siebie część obowiązków, aby mogli Państwo skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Jesteśmy przekonani, że zasoby, które posiadamy, czyli doświadczony zespół pracowników, biuro położone w centrum miasta, oprogramowanie, jakim się posługujemy, oraz stały kontakt z wieloma partnerami pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom.

Usługobiorcy doceniają naszą komunikatywność, dyskrecję a jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta.

Pozwól specjalistom zaopiekować się Twoimi finansami!

Wartości

Rozwój

Jakość

Dyskrecja

Rzetelność

 

Rozwój – bardzo ważne jest dla nas wsparcie rozwoju Państwa biznesu, dlatego sami jesteśmy nastawieni na nowe technologie i szkolenia zespołu. Wciąż z przyjemnością podnosimy swoje kwalifikacje, by służyć Państwu pomocą w nowych sytuacjach.

Dyskrecja – stanowi dla nas ogromną wartość. Misja Team jest dumna z opinii przedsiębiorstwa dyskretnego. Jesteśmy świadomi, jak ważny jest to element naszej współpracy z klientami, i zapewniamy, że to nieodłączna cecha naszych relacji.

Rzetelność – zespół biura rachunkowego Misja Team to osoby dokładne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielką wagę ma prawidłowe rozliczenie Państwa dokumentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by opieka nad Państwa biznesem była precyzyjna.

Jakość – dzięki stałemu rozwojowi, poszanowaniu dla dyskrecji, rzetelności wykonywanych działań, sprawdzonym przez lata zasobom oraz wielu innym elementom wiemy, że jakość naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie, i wciąż go podnosimy.

Księgi handlowe

od 400 PLN

Więcej

KPiR

od 165 PLN

Więcej

Ryczałt

od 165 PLN

Więcej

Kadry i płace

od 55 PLN / osoba

Więcej

Usługi dodatkowe

cena ustalana idywidualnie

Więcej